
A városi közlekedés hősei - Retró galéria a trolibusz történelméről
1933 óta velünk vannak.
Az ország legismertebb piaci kifőzdéjében jártunk, ahol Bábel István árulta el a legendás rántott húsok nem mindennapi méretének titkát.
A XV. kerületben, a Kolozsvár u. 48. szám alatt található Pléhcsárda joggal tett szert hírnévre ország, de még világszerte is. Vidékről felutaznak, csak hogy megkóstolhassák Bábel István ételeit, de a tulajdonos elmondása szerint még egyenesen Bolíviából is érkezett vendége.
A hatalmas adagoknak is érdekes története van, erről is beszélt a Metropolnak Bábel István:
1933 óta velünk vannak.
Már a helyszínen is büntethető lesz az illegális szemetelés.
Szentkirályi Alexandra lerántotta a leplet a Fővárosi Közgyűlés hétfői üléséről.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.