
Tűzforró: alig takarja valami Van Damme dögös lányának felsőtestét
Bianca Van Damme elképesztően dögös az új képein.
Nagy Hunor nemrég jelentette be, hogy kilép édesapja együtteséből, a Beatricéből. Nagy Feró fia most egy új formációban tűnt fel, akikkel elkészítették a magyar fociultrák dalát az Eb-re.
Már csak néhány nap van hátra a 2024-es németországi labdarúgó-Európa-bajnokság első magyar érdekeltségű meccséig. Szoboszlai Dominikék Svájc ellen kezdik meg szereplésüket a kontinensviadalon, amihez a magyar szurkolótábor egy különleges indulót készített. Ebben működött közre Nagy Feró dobos fia, Hunor.
Nagy Hunor hatalmas meglepetést okozott azzal, hogy kilépett édesapja együtteséből, a Beatricéből. Persze lehetett tudni, hogy azonnal kap majd felkéréseket, de az egyik villámcsapásként érte. A nemzeti tizenegyet mindenhova elkísérő Carpathian Brigade ’09 ultracsapat összeállt a Rock N’ Roll FC-vel, hogy az egyik legrégebbi szurkolói dalt új köntösbe öltöztessék. A felvételen a Sex Action-, Karthago-, Sing Sing-, Zorall- és volt Beatrice- és Moby Dick-zenészek is közreműködtek, és ebben kapott szerepet dobosként Nagy Feró fia.
„Nagyon örültem a felkérésnek, hiszen ezeket a nagyszerű zenészeket mind ismertem már régebbről, a legtöbbel dolgoztam is már együtt” – mesélte a Metropolnak Nagy Hunor.
Megkaptam a demót, mindenképpen azt szerettem volna, ha a saját stílusomban dobolhatok, így is lett. Az egész rockosabb lett, de a végeredménnyel elégedettek vagyunk, szerintem mindannyiunk nevében mondhatom. Az összes rockzenész, aki ebben részt vett, nagyon büszke a válogatottunkra, ezzel szerettünk volna egy kicsit visszaadni a fiúknak abból az örömből, amit tőlük kapunk. Én személy szerint a válogatott összes hazai meccsét a helyszínen izgultam végig. Nagyon büszke vagyok a fiúkra, bízom benne, hogy nagyon jó eredményt érnek el az Eb-n.
A dal egyébként minden bizonnyal élőben is elhangzik majd a Foci, vízpart & rock ’n’ roll elnevezésű kétnapos rendezvényen Velencén a Drótszamár kempingben, az Eb nyitóhétvégéjén június 14–15. között, ahol rockkoncertek és kivetítős meccsközvetítések váltják majd egymást.
Bianca Van Damme elképesztően dögös az új képein.
Kulcsár Edina új képe mindenkit lenyűgözött.
Horváth Gréta leszámolt a szorongással és a megfelelni akarással.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.