
„A herceg visszatérése teljesen kizárt” – Már annyi kárt okozott, hogy hallani sem karnak Harry visszatérésről a királyi családban
A szakértő szerint teljesen kizárt a herceg visszatérése.
Bár Harry herceg láthatóan nagyon igyekszik rendezni kapcsolatát nagybeteg édesapjával, a brit királyi család nem nagyon kér belőle.

Miután kiderült, hogy Károly királyt rákkal diagnosztizálták, a sussexi herceg azonnal hazasietett hozzá, ám alig több mint félórát töltöttek együtt. A hírek szerint Kamilla királyné sem örült a herceg be nem jelentett érkezésének, amit inkább propagandafogásnak tartott, mint valódi aggodalomnak, Vilmos herceg pedig egyenesen azt mondta, hogy nem bízik a testvérében.
Pedig Harry már arról beszélt egy interjúban, hogy a szörnyű diagnózis ismét közelebb hozhatja a családtagokat, és így akár ő is újra szerepet vállalna az uralkodói teendőkben. Egy bennfentes szerint azonban a fiatalabb herceget nem szívesen látnák.
Harry és Meghan annyi rosszat mondott a királyi családról, hogy a herceg visszatérése teljesen kizárt
- fogalmazott Valentine Low veterán királyi tudósító a The Sunnak.
A Times egykori újságírója emlékeztetett rá, hogy már a néhai Erzsébet királynő világosan megmondta: Harry és Meghan nem játszhat olyan hibrid szerepet, amelyben félig kívül, félig belül maradnak a királyi családban, ahogyan ők elképzelték.
Amit üzletileg csinálnak, beszennyezné a monarchia márkáját és misztikumát
- tette hozzá a királyi szakértő, utalva arra, hogy az uralkodócsalád alkalmazásában állók nem vállalhatnak kereskedelmi tevékenységet.

Top hírek

Metzker Viki szétgombolt felsőben szelfizett
Férje bandájának akusztikus koncertjén járt Metzker Viki.

Ennél tündéribbet ma már nem látsz! Szőcs Reni kislánya anyukája karácsonyi dalában énekel
Szőcs Reni a stúdióban figyelt fel erre.

Nótár Mary ingyen koncert a nappalidban: feldobja az énekesnő az adventet
A mulatós énekesnő különleges meglepetéssel készült.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre