
Gáspár Bea lopná a mozdulatot: Liptai Claudia férje akkorát esett, hogy még a sztárok is megkönnyezték
Liptai Claudia férje óriásit esett.
Megannyi sztár után, most a műsorvezető nevével és arcával is visszaéltek. Endrei Judit arcmása egy inkontinencia elleni tablettát hirdető reklámban jelent meg.
Már bevett gyakorlattá vált, hogy a cégek híres embereket használnak reklámarcnak, hiszen ezzel a sztár közönségét is elérik. Azonban egyre többször fordul elő, hogy kamucégek jogtalanul használják fel egy-egy sztár arcát és nevét hirdetési célokra, ami valljuk meg: nettó csalás.

Ugyanilyen csalásnak lett áldozata Endrei Judit is, akinek a nevével és arcával, egy inkontinencia (vizelet-visszatartási gondokat okozó betegség) kezelésére szolgáló készítményt reklámoztak. A műsorvezető emiatt magyarázkodni kényszerült követőinek, ám a Metropolnak elárulta, ha kell, felveszi a kesztyűt a csalókkal szemben.
Igenis megfontolom, hogy a bíróságra vigyem-e az ügyet.
„Megmondom őszintén, nagyon szíven ütött az egész! Felháborító, hogy előfordulhat ilyen. Amint megláttam a dolgot, a legfontosabb az volt, hogy tisztázzam a követőim felé: nincs semmi közöm hozzá” – jelentette ki a máig aktív tévés, akit nagyon elszomorít, hogy ilyesmi bármikor megtörténhet.
– Tudom, nem én vagyok az egyetlen: Kertész Zsuzsi, Ábel Anita, Harsányi Levi, Marsi Anikó és Liptai Claudia nevével és fotóival ugyanígy visszaéltek már! Mi több, úgy tudom, már többen közülük pert is nyertek – mondta a műsorvezető, aki erősen gondolkozik azon, hogy hamarosan felkeresse a hatóságokat. Juditot egyébként közönsége is támogatná abban, hogy jogi útra terelje az ügyet, hiszen sokan találkoztak az álhirdetéssel.
„Lépten-nyomon ilyen hirdetésekbe botlik az ember. Sok ismert ember nevével találkoztam már. Felháborít, hogy a csalók büntetlenül visszaélhetnek bárki nevével!”
„Szerintem már régen kellett volna egy ügyvédi iroda, és hasonló kártérítéseket kiperelni, mint Amerikában”
– ilyen és ezekhez hasonló, támogató üzenetekkel árasztották el a műsorvezető Facebook-oldalát a rajongók, akik bíznak Judit sikerében.

Liptai Claudia férje óriásit esett.

Egy komoly drogtesztnek szigorú szabályai vannak, ezért nem mindegy, milyen körülmények között végzik el. Bárdosi Sándor úgy véli, Magyar Péter vizsgálata messze elmaradt attól, amit egy valódi, hiteles teszttől elvárna.

Galambos Lajos a „25 év Jimmy nélkül” elnevezésű jubileumi gálakoncerten egy különleges elismerést vehetett át.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.