
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolAz énekesnő ismét egy luxusverda mellett tette le a voksát. Ráadásul a mostani még a szettjéhez is illik.
Tóth Andi élete mostanában igen mozgalmas, hiszen nemrégiben összeköltözött párjával Marics Petivel, majd lett egy közös kutyájuk is, emellett mindketten zsűritagok a Sztárban sztár tehetségkutató műsorban.

Az énekesnőt pedig ismét egy hatalmas öröm érte, ugyanis lecserélte az autóját, méghozzá nem is akármilyen paripára.
Tóth Andi a közösségi oldalán jelentette be, hogy hivatalosan is lecserélte eddigi Ford Mustangját. Az énekesnő nem egy hétköznapi kocsit választott magának, legendás típusú autóját egy elég menő fekete Porschéra váltotta – írja a Bors.
Hivatalosan is. Paci csere történt. Ez a tank került az asszony alá, kis 164 centimhez illik is. Nomeg Bailey is elfér
– írta a poszthoz a Sztárban sztár zsűrijének a tagja.
A kommentek között nagyon sokan gratuláltak az énekesnőnek új járművéhez, emellett sokan balesetmentes vezetést kívántak neki.
Azért majd óvatosan lovagold a kicsikét
– írta az egyik rajongó.
Gratulálok! Balesetmentes vezetést kívánok!
– fogalmazott egy másik hozzászóló.
Szép az új járgány. Kérlek, vigyél el egy körre, ha már én is erdélyi vagyok
– kérte az énekesnőt egy harmadik kommentelő.

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.