
Curtis romokban hever, nagyon rossz állapotban van a rapper
Curtist nagyon megviseli, hogy a bátyja a rácsok mögött van, bár bánatát igyekszik nem mutatni a nyilvánosság előtt. Az egyik ismerőse azonban elárulta, hogyan érzi magát valójában.
Curtis hisz fivére, Sz. Lajos ártatlanságában, akit még május elején kapott el a rendőrség, ugyanis a rapper bátyját gyanúsítják Katzenbach Imre meggyilkolásával, így azóta előzetes letartóztatásban van.
De azért mégiscsak jó érzés a rapper számára, hogy nem kell mindennap egyedül, az üres lakásban elaludnia, hogy nem kell éjjelente verejtékben úszva, ébren hánykolódva gondolkodnia a legrosszabbon, hiszen Judit támaszt nyújt neki – fogalmazott a hot! magazin.

A rapper a magazin információi szerint nagyon hálás párjának, hogy mellette áll a legnehezebb időkben is és igyekszik nap mint nap felvidítani őt, mosolyt csalni az arcára. Teszi ezt annak ellenére is, hogy Curtis tisztában van vele, nem könnyű elviselni őt. Judie azonban szívből szereti őt és tartja benne a lelket.
Az ismerősei szerint Curtis nincs túl jó állapotban, bár próbál kemény maradni a szerettei kedvéért, valójában romokban hever, hiszen 18 évvel idősebb bátyjára mindig is felnézett. Ami érthető, mert Lajos az apjuk halála után a Széki család feje lett.
„Sokat szenved, jár folyton az agya, de reménykedik a legjobbakban. Rosszabb pillanataiban összeomlik, de a szerelme sokat segít neki” – árulta el a magazinnak egy bennfentes.
Top hírek


A szív bajnokai sztárja arra ébredt fel a kómából, hogy feleségének másik férje van
Élet-halál harcból tért vissza, majd egy másik sokk várta.

Dobó Kata új fotóján smink nélkül látható – elképesztő formában van a gyönyörű színésznő
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre