Milák Kristóf nem akárhol lett téma; azonnal reagált a Fradi

Már a parlament is tárgyal az olimpiai bajnok úszóról. Ezek voltak a hét legolvasottabb sport témájú cikkei a Metropolon.



Megosztás
Szerző: Metropol
Létrehozva: 2025.04.27. 11:30
Módosítva: 2025.04.27. 12:21
Fradi ügy Paks sporttörvény

Milák ügyét tárgyalja az Országgyűlés

Az Országgyűlés törvényalkotási bizottsága csütörtöki ülésén a sporttörvény módosítását célzó olyan határozatot fogadott el, amely végleg rendezheti Virth Balázs életjáradékát. Mint ismert, Milák Kristóf a párizsi játékok után nem nyilatkozott arról, hogy ki készítette fel őt az olimpiára – amelyen az úszó egy-egy arany- és ezüstérmet nyert –, ezzel megfosztva Virth Balázst jogos járandóságától.

A részletekről ide kattintva olvashatsz.

Milák Kristóf
Fotó: Csudai Sándor

Bognár ellenfelet választott

Elsőként kedden a Paks jutott a labdarúgó Magyar Kupa fináléjába. A meccs után Bognár György edző elmondta, a másik ágon az MTK-nak szurkol, de a Fradit jobb elverni. Azóta kiderült, a Ferencváros 3-1-re nyert, így ők lesznek a paksiak ellenfelei a május 14-i fináléban.

A részletekről ide kattintva olvashatsz.

Bognár György és a Paks a címvédő a kupában Fotó: Árvai Károly

Gulácsi Péter nem marad

Tíz csodálatos év után akár már idén nyáron elhagyhatja az RB Leipzig focicsapatát Gulácsi Péter. A lipcsei gárda ikonja is pontosan tudja, nem véletlenül hozták tavaly a nyakára Maarten Vandervoordtot, hosszú távon a belga fiú lesz a németek kapusa. A magyar válogatott szerződése jövő nyáron jár le, idén még pénzt kaphatnak érte.

Gulácsi Péter
Gulácsi Péter felkészült a búcsúra Fotó: DeFodi Images

A részletekről ide kattintva olvashatsz. 

 









Top hírek





Hírlevél-feliratkozás