
Csodás gesztust tett Gulácsi Péter edzője, szépen búcsúzhat a magyar klublegenda
Gulácsi Péter kiérdemelte, hogy ő védjen a szezonzárón.
A szép sikerek mellett drámai búcsúk is jellemzik a magyar csapatot Párizsban, a 2024-es olimpián. Galéria azokról, akik alig maradtak le a dobogóról.
Döbbenetes, hányszor voltak balszerencsések a magyar versenyzők Párizsban, a 2024-es olimpián. Többek között vívásban, úszásban, kézilabdában, kerékpárban, cselgáncsban is másodpercek vagy milliméterek hiányoztak a magyar éremhez.
A magyar csapat eddig három aranyéremmel, három ezüsttel és két bronzzal rendelkezik Párizsban. A galériában látható sportolók és az ö történeteik bizonyítják, érem nélkül is lehet valaki hős egy olimpián.

Gulácsi Péter kiérdemelte, hogy ő védjen a szezonzárón.

A szexi modell megmutatta, mekkorát valójában a mellei.

Szoboszlai Zsolt két okból a Manchester Cityt favorizálja.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.