Négy perc alatt három gól – Megszólalt a Fradi gólkirálya

Varga Barnabás négy gólt szerzett az MTK ellen kedd este.

Szerző: Metropol
Létrehozva: 2024.02.07.
Varga Barnabás MTK mesterhármas Fradi

Micsoda fordulat! Míg a Fradi és az MTK kedd esti mérkőzésének első félidejében 1-1 volt az állás, a folytatásban elképesztő bravúrnak lehettek szemtanú a nézők! A kezdőbe visszatérő csatár, Varga Barnabás az első félidőben szerzett gólját további hárommal toldotta meg a folytatásban, ráadásul a három találathoz mindössze három és fél percre volt csak szüksége! Nem kérdés, hogy jelenleg ő Magyarország legerősebb csatára, de ilyen teljesítménnyel valószínű, hogy a 29 éves játékos nyáron komoly ligába igazolhat – írja Varga Barnabásról a Ripost.

KOCSIS Gergõ; VARGA Barnabás
Varga Barnabás négy gólt lőtt az MTK-nak kedd este, ebből hármat alig négy perc alatt (Fotó: Illyés Tibor)

A Ferencváros csatára a mérkőzés után elmondta, neki sem rémlik, történt-e hasonló a pályafutása során.

Hirtelen most nem emlékszem, hogy korábban lett volna hasonló. Örülök, hogy a második gólunkra gyorsan rá tudtuk rúgni a harmadikat, azzal dőlt el a mérkőzés és ez volt a kulcs. Mindegyik gólomnak ugyanolyan jelentősége volt, örülök mind a négynek

– árulta el az M4 Sportnak Varga Barnabás.