
Az italokat eldobva menekültek a vendégek ebből a kocsmából: rossz nyelvek szerint az ördög szállta meg a helyet
Mindenki elmenekült onnan, üresen áll a kocsma.
Sok ember előszeretettel keres fel hangulatos bárokat, pubokat, kocsmákat. Sokan ugyanis az ilyen helyeken tudnak a leginkább feloldódni egy pohárka ital mellett, és itt kötnek új ismeretségeket. Barátok, cimborák járnak bárokba, hogy nagyokat beszélgessenek, egyszóval a felszabadultság és a jókedv helyszínei ezek. Vagy mégsem? Chesterben van egy régi kocsma, ahonnan sírva menekültek el a vendégek. Félredobták az italaikat, mindent hátrahagyva kirohantak, sokak szerint pedig egyenesen az ördög szállta meg a helyet.

A Ye Olde Kings Head egykor Chester egyik közkedvelt borbélyháza volt, később pedig fogadót és pubot alakítottak ki belőle. Évtizedekig virágzott a hely, és nagyon sokan keresték fel szívesen a kocsmát, hogy jó társaságban finom italokat igyanak. Hamarosan azonban furcsaságokra lettek figyelmesek. Mintha az ördög szállta volna meg a helyet: rejtélyes morajlásokat kezdtek hallani, megmozdult a vendégek alatt a föld, idővel pedig már az asztalok és a székek is táncolni kezdtek. Maguktól hullottak le a tárgyak az asztalokról és a pultról, éppen ezért a hétköznapi fogyasztó vendégek sírva menekültek el innen. Nem sokkal később azonban egy másfajta célközönség érdeklődését keltette fel a kocsma paranormális mutatója. Szellemvadászok jelentek meg a helyen, kamerára rögzítették a furcsaságokat, és olyan dolgok történtek velük, amelyekre még nem láttak példát. A 9-es szobáról például úgy vélik, hogy gyerekszellemek tanyázhatnak, a folyosón ugyanis rendszeresen hallani gyerekkacagásokat, és babák hullanak le a polcokról.

Több vendég is beszámolt arról, hogy teljes alakos szellemeket láttak, és láthatatlan alakok motyogtak a sötétben – írja a DailyStar.
Top hírek

Orbán Viktor elárulta: ezeket a dolgokat viszi magával Brüsszelbe - Videó
Felsorolta, mik azok, amiket nem hagy itthon a kormányfő.

„Szupercsapat” - különleges fotókkal jelentkezett Orbán Viktor
A miniszterelnök a közösségi oldalán mutatta meg a képeket.

Törökországi freskó bizonyítja Jézus létezését, a Bibliával is összefügg
A kutatók további leletek feltárásában reménykednek.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre