
Álmok, amelyek a halál közeledtét jelzik: végstádiumú betegek vallottak
A kutatók sem értik. Előre megálmodjuk a halált?
Pokoli küzdelem, nagy erőkkel, 13 vízsugárral oltották a lángokat.
Tűz ütött ki egy kertészetben, Budapest XXIII. kerületében, a Meddőhányó utcában kedd éjszaka. Több ezer négyzetméteren csaptak fel a lángok, amelyeket nagy erőkkel kezdtek el oltani a tűzoltók. Teljes terjedelmében égett egy különböző rendeltetésű, mintegy tízezer négyzetméteres, csarnokszerű épület. A fővárosi hivatásos tűzoltók nagy erőkkel vonultak a helyszínre, és a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett oltották a lángokat. A munkálatokat a dél-pesti önkéntes tűzoltók is segítették, összesen tizenhárom vízsugárral oltották a lángokat.

Szerda hajnali fél négykor már csak kisebb fellángolások és beégések voltak Budapest XXIII. kerületében, a Meddőhányó utcában, ahol egy tízezer négyzetméter alapterületű kertészetben kigyulladt, teljes terjedelmében égett és szinte megsemmisült a tűz következtében egy mintegy ötezer négyzetméteres, könnyűszerkezetes, lemez oldalfalú, csarnokszerű épület, amelyben nagy mennyiségű kertészeti felszerelés volt – közölte a katasztrófavédelem.

A kutatók sem értik. Előre megálmodjuk a halált?

Ilyet nem minden nap látnak a hatóságok.

Sok értékes holmi is a kukában végzi ilyenkor.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.