
Soroksáron, a Kapitánypuszta út mellett lévő erdős területen talált rá a koponyára egy hajléktalan.
Az esetről a 24.hu számolt be elsőként, a portál megkereste a BRFK sajtóügyeletét, akik az üggyel kapcsolatban azt közölték, hogy az elsődleges orvosszakértői vélemény szerint már több éve lehetett a területen a pár hete előkerült koponyacsont.
A szemle során nem találtak az egyenruhások bűncselekményre utaló nyomot. A Budapesti Rendőr-főkapitányság szakértők bevonásával, közigazgatási eljárás keretében vizsgálja az eset körülményeit – írták a 24.hu oldalán.
Október 9. és 22. között tart a rendezvény.
Horrorfilmbe illő állapotban találták meg a testet.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.