
Mentőhelikopterrel kellett kórházba vinni a magyar sportolót – Videó
Ausztriában operálják a szörnyű baleset után.
Óriásit bukott a kitzbüheli lesiklóverseny edzésén az izraeli színekben versenyző magyar síelő, Szőllős Barnabás, akit a baleset miatt mentőhelikopterrel szállítottak kórházba.

A 2022-es téli olimpián hatodik helyen végző síelő az Egércsapda elnevezésű szakasznál bukott nagyot, az esés következtében lerepült a fejéről a sisak, majd három sürgősségi orvos sietett hozzá, hogy stabilizálják az állapotát, félórás ellátás után érkezett érte a mentőhelikopter.
Barni csúnyán összetörte az arcát, több arccsontja is eltörött, és az állkapcsa is több helyen! Most operálják Innsbruckban, tegnap este már voltunk nála és tudtunk beszélni vele. Remélhetőleg egyéb sérülése nincsen
– mondta az édesapa.
Top hírek


Kvíz: 10 meglepő kérdés után derül csak ki, mennyit tudsz a Földről - Te hányra tudod a választ?
Nem lesz nehéz, ne izgulj!

Lángok és katasztrófák: saját életüket is kockáztatták az első magyar tűzoltók - Galéria
Tűzoltóság: fegyelem, technika, szolgálat képekben.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre