
Nincsenek szavak: megölte az apját a 11 éves gyerek, mert elvette a videójátékát
Vérbe borult a születésnap.
Ráfutásos baleset történt kedden kora reggel.
Egy nyerges vontató és két kisteherautó szenvedett ráfutásos balesetet az M1-es autópálya 155-ös kilométerszelvényénél, Mosonmagyaróvár térségében, a határ felé vezető irányban – figyelmezteti a magyar autósokat a katasztrófavédelem.

Az ütközést követően az egyik kisteherautó a belső sávban állt meg. A mosonmagyaróvári hivatásos tűzoltók és a társhatóságok mellett a közútkezelő szakemberei is a helyszínre érkeztek.

Vérbe borult a születésnap.

Elképesztően nehéz helyzetben találta magát a fiatal férfi.

Ijesztő fordulatot vett az addig gondtalan este.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.