
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA bürokraták hibát hibára halmoznak.
Magyarország miniszterelnöke, Orbán Viktor Spanyolországból jelentkezett be. Újból rendkívüli tanácskozást tartanak ugyanis az EU államfői, s bár Brüsszel a mediterrán országtól igen messze van, mégis onnan lehet látni, hogy áll a bál. Orbán Viktor szerint a bürokraták hibákat hibára követnek el:
Három év telt el csak a hétéves költségvetésből, és Brüsszel már újabb pénznek a befizetésére akarja kötelezni a tagállamokat, mert több pénzt akar adni az ukránoknak a háborúra
- mondja, majd azt is hozzátette, hogy megbukott a rajtunk áterőltetett migrációs csodafegyver, a migrációs paktum is.
Brüsszel tűzszünet helyett még négy évre támogatná Ukrajnát a háborúban, a pénz pedig a béke helyett az elhúzódó öldöklést támogatja.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.