
Kihívás elfogadva: tiszta erőből, ököllel ütött a Házasság első látásra sztárja – videó!
Ezt nem gondoltuk volna a reality nagy kedvencéről!
Ezúttal egy Nógrád megyei telek körüli vita került a középpontba.
Tovább fokozódik a feszültség Gáspár Győző és testvére, Gáspár Zsolt között, akik évek óta húzódó családi viszályukat már nemcsak a kamerák előtt, de a nyilvánosság teljes figyelme mellett vívják. Ezúttal egy Nógrád megyei telek körüli vita került a középpontba, amely kapcsán mindkét fél másképp emlékszik az eseményekre: Győző szerint a család otthonát veszítették el Zsolt döntése miatt, míg Zsolt állítja, semmilyen per nincs folyamatban, és ő készen áll a megegyezésre az Origo szerint.
A showman Hajdú Péter műsorában vádaskodott testvére ellen, sőt mentális betegségeiről is szó esett, amelyeket korábbi interjúiban ő maga is elismert. Zsolt viszont sérelmezte, hogy egy titokban rögzített telefonhívás került adásba, és etikai hibákat rótt fel a stábnak.
Győzőt nem én neveztem betegnek és bolondnak, hanem ő maga – számos műsorban és interjúban beszélt bipoláris zavaráról, öngyilkossági kísérleteiről és gyógyszerfüggőségéről
– fakadt ki Gáspár Zsolt, majd a felesége körül botrányos állításokat is megcáfolta:
+Az, hogy a nejem szlovák, az a Győzike Show részeként lett kitalálva, mi pedig húsz éve eljátszottuk mindezt. A »szlovák feleségem« egy helyi statiszta volt, akivel sem előtte, sem utána nem találkoztunk többet. Egyébként itt jegyezném meg, hogy hasonlóan fiktív volt Győzőék »válása« is” – magyarázta Zsolt.
Gáspár Zsolt szerint mindez csak a látványelemek része, és testvére valójában nem is akarja eladni az ingatlant, csupán botrányt generálni. A család egykori egységéből mára csak a kamerák kereszttüzében zajló szócsaták maradtak, és úgy tűnik, a békülés esélye napról napra távolabb kerül.
Ha ön is úgy érzi, segítségre lenne szüksége, hívja a krízishelyzetben lévőket segítő, ingyenesen hívható 116-123, vagy 06 80 820 111 telefonszámot!
Ezt nem gondoltuk volna a reality nagy kedvencéről!
Ez a pár szó mindent elárul.
Hatalmasat kaszáltak a héten a Szerencsekerékben.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.