
Horváth Éva kerekesszékben mutatta meg: meseszép helyen gyógyul súlyos balesete után
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA kórházban töltött, megterhelő időszak után végre otthon folytatódik a műsorvezető rehabilitációja. Horváth Éva megmutatta, milyen körülmények várták!
Horváth Éva 2024. november 24-én szenvedett motorbalesetet Balin, de a nehézségek még csak nem is itt kezdődtek. Az egykori tévés szívmelengető tengerparti képeit szép lassan felváltották az aggasztó, komoly fájdalomról árulkodó kórházi bejegyzések. Bizony még az is benne volt a pakliban, hogy Horváth Éva lába annyira sérült, hogy amputálni kell.

Horváth Éva kálváriája csak a baleset után kezdődött
Horváth Éva balesete és a hazaköltözés után rengeteg antibiotikumot kapott, mindemellett fájdalomcsillapítókat is szednie kellett, hogy el tudja viselni az iszonyatos kínszenvedést.
Két hónap elteltével még mindig nem tartott a rehabilitációnál, hiszen a fájdalomcsillapítók teljesen letompították őt. Az elsődleges cél az volt, hogy a gyulladást és a fertőzést megszüntessék a szervezetében, ami a nyílt törés következménye volt, de ez jóval tovább tartott, mint amire számítani lehetett. Minden áldott nap az átkötözésnél derült ki, hogy épp hányadán állnak a fertőzéssel. Évának akadtak jobb és rosszabb pillanatai, volt olyan, amikor bevallotta, hogy kezd belefáradni mindenbe, bár tudja, hogy a felépülés hosszú idő és sok türelem kell hozzá, de úgy érzi, neki most extrán kijutott a balszerencséből.
A volt szépségkirálynő meseszép környezetben gyógyul
Az egykori szépségkirálynő ma már szerencsére a Szentendrei-szigeten található otthonában gyógyul, és bár tudja, még sok idő, mire újra a régi lesz, az mindenképp örömmel tölti el, hogy meseszép környezetben regenerálódik.
Horváth Éva Instagram-oldalán mutatta most meg, milyen csodás virágok borítják a kertjét, amik közül néhány még ehető is!
A fotó címe, én a fűben! Nem, ez inkább már egy virágmező. És megmondom őszintén, hogy kezdetben nagyon sokat tettünk, hogy szép, egyenletes, zöld gyepünk legyen, de aztán ezt elengedtük. És nézzétek meg, most milyen? Tele van színes virágokkal, ehető virágokkal egyébként
– ecsetelte Horváth Éva az Instagramra feltöltött videóban.

Top hírek

Clint Eastwood több mint 60 év után visszavonul
Véget ért egy korszak.

Hailey Bieber fehérneműben villantotta meg elképesztő alakját
Új kampányfotóitól felforrósodik a hangulat.

Félmeztelenül üzent Mihályfi Luca
Az énekesnő szexi fotója felrobbantotta az internetet.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre