
Sosem gondoltad volna: Ördög Nóra mellett ő lesz az új műsorvezető az idei Megasztárban!
Ő lesz Ördög Nóra mellett az új műsorvezető!
Az egykori szépségkirálynő a közelmúltban szenvedett súlyos motorbalesetet.
Ahogy azt már lapunk is megírta, súlyos motorbalesetet szenvedett a közelmúltban Horváth Éva. Az egykori szépségkirálynő Balin ünnepelte a születésnapját, amikor egy motoros túra szerencsétlen véget ért: ezt követően a helyi kórházban nyolc órán keresztül műtötték az orvosok a nyílt töréseit, majd a helyreállító beavatkozás után nem sokkal a híresség hazautazott Budapestre.
Horváth Éva a közösségi oldalán rendszeresen hírt ad a rajongóinak az állapotáról: többek közt elmesélte, a gyógyulása hosszú ideig fog tartani, valamint a tanácsukat is kikérte azzal kapcsolatban, mihez kezdjen most magával a kényszerpihenője alatt. A követőtábora folyamatosan jókívánságokkal árasztja el a sztáranyukát, aki nemrég örömmel tudatta az Instagram-oldalán egy, a kisfiával közös fotó mellett, hogy a szerettei megérkeztek hozzá.
A gyermekek a legjobb orvosságok mindenre. Mielőbbi gyógyulást kívánok, Éva!
– üzente az egykori szépségkirálynőnek az egyik rajongója.
Végre megérkezett a kisfiad, és ez biztosan minden fájdalmat feledtetni fog. Legyen ez a találkozás csodálatos és tele boldogsággal!
– tették hozzá egy másik hozzászólásban.
Ő lesz Ördög Nóra mellett az új műsorvezető!
Herceg Erika berobbantotta a netet egy mondattal
Elárasztották az internetet a rajongók bejegyzései.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre