
Teljesen kivirult: Rúzsa Magdi sosem volt még ennyire szexi – fotó
Mindenkit elkápráztatott a gyönyörű énekesnő.
Nagyon senkinek sem kell bemutatni Rúzsa Magdit, hiszen hazánk egyik legkedveltebb és legsikeresebb énekesnője már hosszú évek óta.

Ezt pedig mi sem bizonyítja jobban, minthogy a tavalyi hatalmas sikert aratott dupla Aréna koncertjét idén is megismétli. A hatalmas buli első felvonása péntek este volt, a háromgyermekes sztármami pedig már gőzerővel készül a ma esti koncertre is.
Rúzsa Magdi sosem volt még ilyen gyönyörű
Ezt pedig egy, a zenésztársaival közös fotón tudatta a rajongóival, azonban Magdi olyan elképesztően csinos és gyönyörű a képen, hogy nehéz a koncertre invitáló szavakra figyelni.
Ma is koncert! Várlak benneteket! Aréna!
– írta az énekesnő a képhez, amely szinte azonnal elnyerte követői tetszését.

Top hírek

Szandi meglepő ruhaválasztásától ájuldoznak a rajongók
Sokan szeretnének hasonló darabokat hordani

Sokk és könnyek a stúdióban: ők lettek a Nagy Duett kiesői

A Nagy Duett: íme a 3. adás legemlékezetesebb pillanatai - Galéria
Felidézzük ezzel a galériával A Nagy Duett 3. adását.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre