
Durva: Harry herceg őrjöng Meghan Markle legújabb húzása miatt!
A herceg valójában ezért feszeng felesége döntése miatt.
Félreértés ne essék: az utcán sétált, nem egy divatbemutatón.
A francia főváros egyik fő bevásárlóutcáján szólította le egy tiktoker Zimány Lindát, akitől megkérdezte, milyen ruhákat visel. Az influenszer pedig kertelés nélkül beszélt kedvenc luxusmárkáiról, sőt még újonnan vásárolt cipőjét is megmutatta a felvétel készítőjének.
Az nlc becslést készített arról, mennyibe kerülhetett a szett:
A lap számításai szerint a végösszeg több mint 5 millió forint. Nézd meg te is ezeket a méregdrága darabokat a videón!
A herceg valójában ezért feszeng felesége döntése miatt.
Az idősebbik Gáspár lány elképesztő ruhában jelent meg.
Minden szem a naptárdívára szegeződött.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.