
Gáspár Virág feldobta piros bugyiját a csillárra – Videó!
Így ismerkedett meg a párjával.
A Szerencsekerék műsorában a szerencséről beszéltek Gáspár Győző lányai. Virág elárulta, hogy babonás, és hisz a spiritualitásban, jóllehet ezt a szót többszöri nekifutásra sem sikerült kimondania.

Ha újév napján feldobod az előző nap viselt piros bugyidat a csillárra, akkor egész évben szerencse és párkapcsolati boldogság vár
– ezt mondták a Törökországban szilveszterező Gáspár lányoknak újdonsült orosz barátnőik, és Virág nem is habozott kipróbálni a szerencséjét.
Még abban az évben össze is jött a párjával, úgyhogy ez tényleg nem csak babona
– vélekedett a nővére, Evelin, aki azt is hozzátette, hogy nem elég feldobni a bugyit a csillárra újévkor, hanem egy évig ott is kell hagyni, hogy a dolog működjön.
Top hírek


Stohl András és Bodrogi Gyula is vállalja: szerelem volt első látásra
Évszázadok óta fenálló megosztó hobbi: így látják a sztárok.

Gyászol Mel Gibson: Sokkoló tragédia áldozata lett a világsztár titkos szerelme
A színész teljesen összetört.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre