
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolMár a második élő showban a tetőfokára hágott a tűzforró erotika és a lángoló érzelmek a Dancing with the Stars műsorában. Sajnos megint búcsút kellett venni egy párostól.
A Dancing with the Stars negyedik évadának második élő show-jában a tematika a "Tánc a Föld körül" volt. Ennek értelmében minden páros egy ország stílusában adta elő produkcióját.

Tüzesebbnél tüzesebb előadásokat láthattak a nézők a táncparketten, nem volt könnyű dolga a zsűrinek, de a rajongóknak sem, hogy kiválasszák a kedvencüket.

Sajnos az első adáshoz hasonlóan most sem juthatott tovább mindenki, a közönség szavazatai alapján Csuti és Tóth Katica párosa került szembe Sydney van den Bosch és Tóth Csaba párosával, ők izgulhattak az adás legvégéig.

Végül Sydney van den Bosch és Tóth Csaba párosa búcsúzott a versenytől, akik hatalmas tapsot kaptak a rajongóktól, a versenytársaktól és a zsűritől, elképesztő produkciókat mutattak be az első két adásban.


A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.