
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA legfrissebb hírek szerint Dylan Sprouse és Palvin Barbi közel öt év együttélés után eljegyezték egymást.
A szerelmesek még nem erősítették meg a hírt, de Barbara gyűrűsujján ott virít egy hatalmas gyémántgyűrű.

Egy bennfentes az ET-nek elárulta, hogy a páros „mindig is nagyon szerelmesek voltak egymásba, de most még a szokásosnál is boldogabbak. Alig várják, hogy együtt kezdhessék el életük új fejezetét".
A pár 2018 júniusában kezdett randevúzni, 2019-ben a W Magazine-nak nyilatkozva Dylan felidézte, hogy az Instagramon üzent a szépségnek, miután véletlenszerűen követte őt az alkalmazásban. Megpróbált randit kérni Barbitól, de nagyon sokáig kellett várnia a válaszra. A modell ugyanis csak 6 hónap után reagált.
„És akkor azt mondtam: »Rendben, csináljuk«. …Csak leültem, vettem egy mély levegőt, és azt kérdeztem: mire várok? Nincs még egy srác, akit jobban szeretnék, mint ahogy őt szeretem, és mindene megvan, amire szükségem van” – emlékezett vissza a modell. Azt is elárulta, hogy az első percben beleszeretett a színészbe.

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.