
Alig takart a bikini, óriásit villantott a strandon a fitneszmodell
Katya Elise Henry nem sok mindent hagyott a képzelőerőre.
A korábbi gólkirály Bajzát Péter döntetlent vár a futballrangadótól. A DVSC-Fradi meccsen nem léphet pályára Marco Rossi legújabb felfedezettje.
A két válogatott meccs után a bajnoki hajrával folytatódik a labdarúgó-NB I. A címvédő Ferencváros vasárnap Debrecenben lép pályára (17.00, Tv: M4 Sport), a hazaiaknál mindenképpen lesz egy nagy hiányzó. A nemzeti csapatban kétszer is csereként beálló, s remekül helytálló Bárány Donát biztosan nem lép pályára a DVSC-Fradi meccsen. A csatár bokasérülést szenvedett a görögök ellen, s jelenleg mankóval közlekedik.

Bárány Donát Szlovénia és Görögország ellen is a szünetben állt be, s teljesítménye annyira meggyőzte Marco Rossit, hogy a szövetségi kapitány kijelentette, a személyében megtalálta Varga Barnabás első számú helyettesét.
A Debrecen korábbi kiváló támadója, Bajzát Péter szerint is a lehető legrosszabbkor jött Bárány sérülése.
Mivel elővételben elkelt 8000 belépő, a publikum jól jár, mert izgalmas 90 perc várható. A Loki balszerencséjére Bárány Donát bokasérülése rosszkor jött, hosszabb időre kiesett a játékból. Az kétség kívüli előny, hogy a középpályás duó, Dzsudzsák Balázs és Szűcs feladja a leckét a Fradi-védelemnek
– nyilatkozta a Metropolnak Bajzát, aki az élvonalban és az NB II-ben egyaránt két-két gólkirályi címet szerzett. A 44 esztendős támadó különösen büszke a 2003-as debreceni meccsre, amikor 5-0-lal küldték haza az FTC-t.
Bár akkor nem sikerült gólt szereznem, de nagyszerűen ment a játék a csapatnak. Amikor a Győrben futballoztam, egy 1-1-es iksz azért maradt meg emlékeimben, mert a találkozó hajrájában az én találatommal egyenlítettünk
– mondta Bajzát, aki a vasárnapi találkozótól 2-2-es döntetlent vár.
Ebben a párosításban az idei szezonban eddig vendéggyőzelmek születtek. Debrecenben a Ferencváros nyert 3-0-ra, Budapesten a Loki éppen Bárány találatával 1-0-ra.
Az NB I tabellája 27 forduló után:
1. Győr 53 pont
2. FTC 50 (egy mérkőzéssel kevesebbet játszott)
3. Debrecen 45

Katya Elise Henry nem sok mindent hagyott a képzelőerőre.

Aggódnak az amerikai sztárgolfozó állapota miatt.

A szurkolók is kiakadtak.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.