"Nem tudom, mikor lesz megint ekkora esélyünk" - keserűen értékelt a magyar focista

A Paks az idegenbeli döntetlen után otthon kapott ki.

Szerző: SK
Létrehozva: 2024.08.29.
Módosítva: 2024.08.29.
Konferencia Liga esély Haraszti Zsolt

Elmaradt a történelmi bravúr, a Paks focicsapata nem jutott be a Konferencia Liga csoportkörébe. A bajnokság legutóbbi ezüstérmese az idegenbeli 2-2 után hazai pályán kapott ki 3-0-ra a cseh Mlada Boleslavtól. A paksiak ngy párharcot vívtak meg idán nyáron, mégsem lehetnek teljesen elégedettek, mivel nagy esélyük volt a csoporktörre.

A gárda támadója, Haraszti Zsolt is arról beszélt, nem tudják, mikor lesz újra ekkora lehetőségük.

Roppant nehéz ilyenkor mit mondani. Az első félidőben úgy játszottunk, ahogy kell. Maximálisan kontrolláltuk a hazai pályát, rengeteg helyzetünk, átlövésünk volt. Ezek után nem gondoltam, hogy majd úgy kezdjük a második félidőt, ahogy. Le vagyok forrázva, tíz perc alatt megvertük magunkat, aminek semmi előjele nem volt. Egy ilyen első játékrész után nem szabad így folytatni. Nyilván jó idő múlva visszatekinteni erre a másfél hónapra nagyon más lesz, mint most. Nem tudom, mikor lesz még egyszer ekkora sanszunk, paksiként sokan azért jöttünk haza, hogy ilyen meccseket játsszunk. Ilyen szinten, azonban ilyen gólokat nem szabad ajándékozni. Nagyon köszönjük a közönségünknek, hogy teljesen megtöltötték a stadiont, felemelő volt telt ház előtt futballozni” - mondta a klub honlapjának Haraszti Zsolt a mérkőzést követően.