
Kölnben túl kicsi lett a szurkolói zóna a drukkerek számára. Münchenben pedig elstartolt az Európa-bajnokság, melyet 36 év után rendeznek a németek.
A hivatalos megnyitóval megkezdődött a labdarúgó-Eb Németországban, a müncheni stadionban a ceremóniát követően Németország-Skócia meccs indította el a viadalt.
Az A csoport másik meccsét szombaton rendezik Kölnben, ki ne tudná, Magyarország-Svájc találkozó lesz 15 órától. A kölni helyszínen már péntek este sok drukker volt, a Metropol helyszíni tudósítója szerint meg is telt a szurkolói zóna. Rengeteg fanatikus nem jutott be Kölnben a kivetítő elé, így sok magyar sem.
Fredi Bobic kíméletlenül megmondta a magáét Dárdai Pálról.
Fernanda átázott pólója alól mindene kilátszik.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.