
Ez Marco Rossit is érinti, komoly gondban van az Eb-rivális
A skót válogatott hátvédje, Nathan Patterson combizomsérülést szenvedett, amikor az Everton tagjaként a Chelsea ellen játszott. Nagyobb baj, hogy valószínűleg a nyári Európa-bajnokságon sem játszhat.
A skót futballfanatikusok erősen tartanak attól, hogy a középpályás Lewis Ferguson (Bologna) után az Evertont erősítő Nathan Patterson is kihagyja a június 14-ikén rajtoló németországi kontinensbajnokságot. A bekket lecserélték a Chelsea elleni találkozón, amikor combizom-sérülést szenvedett. Steve Clarke szövetségi kapitány alighanem nélkülözni kénytelen a hátvédet az Eb-döntőben, így ő sem futballozhat Magyarország ellen június 23-án - írja a Daily Mail. Mindez Marco Rossi szövetségi kapitányt is érinti, hiszen korántsem mindegy, kik ellen kell felkészítenie játékosait.

Az Everton játékosa ezen a hétvégén Londonba utazik egy specialista orvoshoz. A határidő erősen sürget, hiszen a skótoknak június 7-ig be kell nyújtaniuk végleges, 23 tagú Eb-keretüket az UEFA-hoz. Clarke kapitány most azon töri a fejélt, hogy Patterson helyére a Brentford sztárját, Aaron Hickeyt hívja meg. A 21 éves focista képes szélsőhátvédet játszani, noha tavaly októberben térdszalag-sérülést szenvedett, és még nincs ereje teljében.

Top hírek

A Fradi megőrizte veretlenségét az Európa-ligában
A Ferencváros a görög Panathinaikoszt fogadta.

"Nem mernek neki kapura lőni" - aranyéremért játszanak a pólósok az Eb-n
Remek a görög rivális, de mindig balszerencsés.

Csúnyán keresztbe tett a barátja Szoboszlai Dominiknak
Újabb elismerést zsebelhetett volna be.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre