
Ledobta a gönceit, pénzért vetkőzik a Playboynak a szexi kosaraslány
Kosárlabdázóból Playmate-ász.
Teljesült Cristiano Ronaldo vágya: a szaúdi élvonalban szereplő al-Nasszr labdarúgócsapata menesztette francia vezetőedzőjét, Rudi Garciát.
Az al-Nasszr az előző öt meccséből egyet elvesztett, legutóbb pedig gól nélküli döntetlent játszott, és csak második helyen áll a szaúdi élvonal tabelláján, pedig a bajnoki cím a célja. A vezetőség megelégelte a gyengébb eredményeket, és menesztette Rudi Garcia vezetőedzőt. Sajtóhírek szerint ehhez a csapat sztárja, Cristiano Ronaldo is hozzájárult, ugyanis összeveszett a trénerrel, pár napja arra kérte a klub vezéreit, hogy menesszék a francia szakembert, mert alkalmatlannak tartja a feladatra. A The Sun szerint Garcia nemcsak Ronaldóval került rossz viszonyba, más játékosokkal is összezördült. A vezetők teljesítették Ronaldo kérését, elkerülvén a további botrányt.

Cristiano Ronaldóék irányítását a 49 éves horvát szakember, Dinko Jelicic veszi át, aki legutóbb az sl-Nasszr U19-es csapatánál dolgozott. Korábban többek között az U20-as horvát válogatott szövetségi edzője is volt.
Ronaldónak amúgy sincsenek jó napjai, nemrégiben egyik korábbi exe, az 51 éves spanyol színésznő, Sonia Monroy felelevenítette korábbi túlfűtött kapcsolatukat, ami aligha tetszett a futballista jelenlegi párjának, Georgia Rodrígueznek.

Kosárlabdázóból Playmate-ász.

Történelmi vita.

Amikor már úgy tűnt, megvan az új edző, meglepő fejlemény történt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.