
Nyári Margó az irodalmat a zenével párosítja a Balaton-felvidéken - irány Salföld!
Kapcsolódjunk ki Margóval Salföldön!
A lélegzetünk az, ami összeköti a testet és az elmét, illetve összeköttetésben áll az érzelmeinkkel is.
Különböző érzelmi állapotokban máshogyan lélegzünk - és ez visszafelé is igaz, a lélegzet segítségével tudjuk befolyásolni az érzelmeinket. Sőt, nagyon sok energiához is juthatunk általa, tehát nyugodtak és energikusak lehetünk egyszerre! Hogyan? Tanuljon meg egyszerű légzőgyakorlatokat és meditációt, hogy a nehéz helyzetek könnyebbé és kezelhetőbbé válhassanak az életedben. A részvétel ingyenes. Időpont: minden kedden 18.30-19.30.
Kapcsolódjunk ki Margóval Salföldön!
Ezen a hétvégén érdemes Pozsonyba kirándulni.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.