
Orbán Viktor: Kaposváron is mi voltunk többen! – Galéria
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolMa Egerbe látogat a miniszterelnök.
Kaposváron is mi voltunk többen! Tudják, hogy a Fidesz a biztos választás!
– írta Orbán Viktor a Facebookon ahhoz a galériához, amellyel a hétfői kaposvári Békemenetre emlékezett meg. Ma 18 órakor ismét útra kel, ezúttal Egerbe érkezik a miniszterelnök.
A legfrissebb hírekért kövess minket az Metropol Google News oldalán is!
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre