
Orbán Viktor: Nekem az unokáim adják a legtöbb erőt
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolKönnyfakasztó posztban mesélt Orbán Viktor.
Orbán Viktor Facebookon osztotta meg a szombati Háborúellenes Gyűlésről azt a pillanatot, amikor Szabó Zsófi megkérdezte a miniszterelnököt, hogy mi ad neki ennyi erőt, hogy a békéért dolgozzon.

Orbán Viktor: Nekem az unokáim adják a legtöbb erőt
Orbán Viktor nem sokat hezitált, és rögtön azt válaszolta, hogy neki az unokái adják a motivációt arra, hogy kiküzdje a békét a világban.
Alíz, Johanna, Anna, Fülöp, Berci, Zsigmond. Nekem az unokáim adják a legtöbb erőt
- írta a miniszterelnök a videó leiratában.
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre