Nincs több ázott kutyaszag: luxusparfümöt dobtak piacra ebeknek – Videó!

Nem csak a tehetős gazdik, de négylábú kedvencük is illatfelhőben úszhat.



Megosztás
Szerző: K.B.
Létrehozva: 2024.08.06.
kutyaparfüm drága illatszer luxuscikk

Hihetetlen, de igaz: az ikonikus Dolce&Gabbana cég váratlant lépett, és egy négylábúak számára megálmodott parfümöt dobott piacra. A Fefé fantázianévvel illetett illat 85 fontba, vagyis körülbelül 40 ezer forintba kerül majd. A cég társalapítója, Domenico Dolce kedvenc kutyájáról, Feféről nevezte el a parfümöt, melynek reklámplakátján stílusosan a négylábú kapott helyet.

Smiley kutyája miatt fenyegettek meg egy nőt Budapesten /
Kutyák számára is elérhető már a Dolce & Gabbana luxusparfüm (Fotó: Pexels – Képünk illusztráció)

A cég leszögezte, hogy az illat használatát állatorvosok hagyták jóvá, és használata biztonságos a négylábúak számára. A DailyStar ugyanakkor felkeresett egy állatvédő szakértőt, Fabian Riberst, aki kifejtette, miért tartja felesleges dolognak a luxusparfümöt.

– fejtette ki Rivers, aki azt is elmondta, hogy bár egészségügyi szempontból nincs negatív hatása az illatszernek a kutyák számára, attól még nem biztos, hogy az ebek örülnének neki, ha egy illatfelhő befolyásolná a szaglásukat.

 









Top hírek





Hírlevél-feliratkozás

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.