Orbán Viktor: Mindegy mit követelnek a brüsszeliek, Magyarország a védett üzemanyagárak rendszerét fenntartja

Magyarország újabb fenyegető levelet kapott az Európai Bizottságtól.



Megosztás
Szerző: Metropol
Létrehozva: 2026.04.02. 11:16
Orbán Viktor védett ár üzemanyag

Magyarország miniszterelnöke, Orbán Viktor elmondta a legújabb videójában, hogy a brüsszeliek azt követelik, hogy a kormány ne adja olcsóbban, védett áron az üzemanyagot a magyaroknak – a kormányfő ezt a követelést visszautasítja és továbbra is segít a hazai családokon.

ORBÁN Viktor; COSTA, António
Orbán Viktor / Fotó: Miniszterelnöki Sajtóiroda/Benko Vivien Cher

Mindegy mit követelnek a brüsszeliek, Magyarország a védett üzemanyagárak rendszerét fenntartja. 

A védett árak pedig továbbra is csak a magyar családok, a magyar vállalkozások és a magyar gazdák számára lesznek elérhetőek. 

Nekünk Magyarország az első!

– írta az alább megtekinthető videóhoz Orbán Viktor.









Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Metropol Google News oldalán is!

Top hírek





Hírlevél-feliratkozás

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.