
Időjárás: pokoli hét elé nézünk, csak ekkor jöhet a változás
Továbbra is velünk marad a télies időjárás.
Mindenki a miniszterelnök beszédére kíváncsi. Rengetegen gyülekeznek Szolnokon.
Orbán Viktor országjárásának következő állomása Szolnok. Az eddigi rendezvényeknek hatalmas volt a sikere, mindenhol megteltek a terek már órákkal a kezdés előtt.
Nincs ez másként Szolnokon sem, ahol már órákkal az esemény kezdete előtt rengetegen vannak a Tiszai Hajósok tere előtt, ahol mindenki Orbán Viktor felszólalására vár. Mutatjuk, a fotókat:






Továbbra is velünk marad a télies időjárás.

Egy gombostűt sem lehet leejteni...

Újabb videóval jelentkezett a kormányfő.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.