
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolJelentős egészségügyi kockázattal számolnak.
Nagyon aggasztó hírek érkeztek, ami miatt van ok a félelemre az amerikai gazdák, elsősorban a marhatenyésztők körében. Dél-Amerikában ugyanis 30 éve először újra regisztrálták a csavarlégy lárváit.
Ezek a lárvák húsevő paraziták, amelyek rettenetes kínokat okoznak az állatoknak, elfertőződik a húsuk, és ragályossága jelentős károkat okozhat a jószágok egészségügyi állapotában. Sok jószág elhullásához vezethet, de bizonyos esetekben még az emberekre is veszélyes lehet, ha a fertőzött húsból esznek.
Mivel az illegális marhakereskedelem jelentős, ezért az Egyesült Államok megállapodást kötött Panamával, hogy semmiképpen ne engedjenek át marhát a határaikon. Ennek ellenére Mexikóban is felütötte már a fejét a parazita, onnan pedig nagyon könnyen átterjedhet az Egyesült Államok állományára. A hatóságok éppen ezért arra kérik a gazdákat, hogy amennyiben bármilyen furcsa tünetet észrevesznek a marháikon, azonnal jelezzék - írja a Mirror.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.