
Gyilkosság történt: holtan találtak egy 48 éves nőt a kemping közeli tónál
Az áldozat az egész nyarat a kempingben akarta tölteni...
Bliccelni próbált. A jegyellenőrzésből atrocitás lett.
A Dunaújvárosi Járási Ügyészség jár el a jegyellenőrzést megtagadó személy ügyében.
Közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette miatt emeltek vádat az ellen a férfi ellen, aki hátulról megütötte a kalauzt és késsel fenyegetőzött a pusztaszabolcsi vasútállomáson. A menetjegy nélkül utazó személyt leszállították a vonatról, és jelezték, hogy ne szálljon fel a Székesfehérvárra induló vonatra. Ekkor szóváltás történt az ellenőrök és a vádlott között, majd a vádlott heves szitkozódások után azzal fenyegette a kalauzokat, hogy kést fog rántani. A februári esetről most született ítélet, és a férfival szemben, tárgyalás mellőzésével pénzbüntetés kiszabását indítványozták.
Az áldozat az egész nyarat a kempingben akarta tölteni...
Árulkodó jeleket találtak a rendőrök...
Lívia 2008-ban végzetes autóbalesetet szenvedett Olaszországban.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.