
Teljes döbbenet: beleszeretett az AI barátnőjébe, de ez még nem minden
Gyengéd érzelmeket táplál iránta...
Egyre több exkluzív buliban „engedi ki a gőzt” a Tisza Párt elnöke.
Ahogyan arról szombaton a Metropol elsőként beszámolt, Magyar Péter a Sziget Fesztivál VIP részében bulizott a barátaival a héten. Az ellenzéki politikus megadta a módját az estének, jégbe hűtött pezsgővel és külön asztalnál hallgatta a Sziget aznapi fellépőit. Magyar kínosan ügyel arra, hogy exkluzív bulijairól ne adjon hírt a Facebook-oldalán, nem volt ez másként most sem. A baloldali politikus követői előtt nem büszkélkedett el azzal, hogy a Sziget VIP részének vendége volt. A 24.hu fotói azonban lebuktatták Magyart.
A fényképek tanúsága szerint a Tisza Párt elnöke barátai társaságában egy számukra foglalt asztalnál, előttük jégbe hűtött pezsgővel múlatta az estét.
Nem ez volt az első alkalom, hogy Magyar Péter VIP-körülmények között szórakozott. A budapesti alvilág kedvenc éjszakai VIP klubjában a Lockban is ragaszkodott az egyébként zártkörű „legénybúcsúk” lebonyolítására szolgáló VIP-szobákhoz. Természetesen Magyar Péter a Szigeten sem adta alább.
A csütörtök esti költségek lapunk számításai szerint több száz ezer forintra rúgtak, hiszen a nagyjából 78 ezer forintos jegyből Magyar nem csak magának, de barátainak is szerzett.
Gyengéd érzelmeket táplál iránta...
Szívnagyobbodást diagnosztizáltak nála az orvosok.
Hátborzongató részletek derültek ki az eset kapcsán.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.