
Felfoghatatlan tragédia: hagyta egy borzalmas anya, hogy széttépje gyermekét egy aligátor
Újszülött gyermekének pedig drogot adott.
Egy embert feszítővágóval kellett kiszabadítani a roncsból.
Autóbusz és egy személyautó karambolozott Érden, a Törökbálinti úton pénteken kora reggel. Az érdi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket, és feszítővágó segítségével egy embert kiszabadítottak a személyautóból.
A helyszínen dolgoznak a társhatóságok (mentők, rendőrség) is – közölte péntek reggel hat óra előtt a katasztrófavédelem.
Újszülött gyermekének pedig drogot adott.
A férfi most teljesen tanácstalan, hogy mi tévő legyen.
Édesanyja ölelgette a kis testét, de már jó ideje nem élt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.