
Vezetés közben kigyulladt egy autó, egy diák rekedt a lángok között
Az autótűzben a tanuló testének fele súlyosan megsérült.
A középkorú férfi holtteste mellett egy elpusztult kutyát is találtak.
Halálos tűz pusztított a Heves vármegyei Boconádon hétfőn hajnalban. A Balázshalmi utcában hajnali 4 órakor kigyulladt családi házhoz három járművel vonultak a tűzoltók. A nyolcvan négyzetméteres, földszintes házhoz, amelynek a tetőszerkezete és több helyisége is égett. A lángokat egy óra küzdelem után sikerült megfékezni.

A tűzoltók az épület átvizsgálásakor egy középkorú férfi holttestét és egy elpusztult kutyát találtak. A tűz keletkezési okának feltárására a katasztrófavédelem tűzvizsgálatot indít – tájékoztatta a Metropolt Mukics Dániel tűzoltó alezredes, a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője.
A tüzek mielőbbi észleléséhez a legjobb megoldás, ha füstérzékelőt vásárolunk az otthonunkba. Egy plafonra szerelt füstérzékelő a tűz keletkezésekor azonnal jelez, amikor még van idő megfékezni, vagy elhagyni az épületet.

Az autótűzben a tanuló testének fele súlyosan megsérült.

Pénteken teszi le az új terminál alapkövét Orbán Viktor.

A viharos szél magas hótorlaszokat emelhet.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.