
Óriásit hibázott a rendőrség: halottnak nyilvánítottak egy tinit, szülei már a temetését szervezték
A 17 éves ugyan kórházban volt kómában.
Egy osztály több tagja is rosszul lett a délelőtt folyamán.
Megrázó hírek érkeztek egy budaörsi általános iskolából. Szerda délelőtt ugyanis egy osztály több 10 év körüli diákja is rosszullétre panaszkodott, többüket hányinger és szédülés fogta el. A pedagógusok ezért egyből értesítették a mentőszolgálatot, amely hatalmas erőket mozgósított a helyszínre. Az iskola területén a táskájukban található szén-monoxid-jelző szinte azonnal bejelzett, úgyhogy kiderült a rosszullét oka.

A mentősök a társszervek segítségével azonnal kiürítették az iskolát, az egészségügyi dolgozók pedig elkezdték a bajba jutott diákok ápolását. Végül 7 diákot szállítottak CO-mérgezés gyanújával kórházba. A gyors segítségnyújtásnak hála nem történt nagyobb baj. Az ügy részleteiről az Országos Mentőszolgálat a Facebook-oldalán számolt be:

A 17 éves ugyan kórházban volt kómában.

A miniszterelnök főtanácsadója a gondosóra előnyeire hívta fel a figyelmet.

Édesanyja egyszerűen nem tudja feldolgozni a tragédiát.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.