
Bizarr: a furcsa pár egy éven keresztül kötélen élt egymás mellett
A furcsa pár önszántából vállalta el ezt a kihívást.
A balesetet szenvedő járműben négyen utaztak.
Szalagkorlátnak ütközött egy gépkocsi az M3-as autópálya 268-as kilométerszelvényénél, Őr térségében, a Vásárosnamény felé vezető oldalon. A mátészalkai hivatásos tűzoltók áramtalanították a járművet, amelyben négyen utaztak. Az érintett útszakaszon félpályán halad a forgalom – közölte a katasztrófavédelem.


A furcsa pár önszántából vállalta el ezt a kihívást.

Az eltűnt férfit nagy erőkkel keresték a rendőrök.

Kis karácsony, kicsi áron.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.