
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolElhalasztották az atlétikai vb első számát, a férfi 20 kilométeres gyaloglást.
Leszakadt az ég, szakad az eső Budapesten, ezért két órával elhalasztották a budapesti atlétikai világbajnokság első számát, a férfi 20 kilométeres gyaloglást. A sportesemény 8.50-kor kezdődött volna, a tervek szerint 10.50-kor indul majd a Hősök teréről.

A nagy kérdés persze, hogy meddig tart a nyári zivatar a fővárosban? A The Weather Channel előrejelzése szerint 12:45-ig számíthatnk a viharokra, a részleteseb prognózis az alábbi összeállításban látható.


Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.