
Az „új Nostradamus” ledobta a jóslatbombáját: milliók fognak meghalni
Az „új Nostradamus” már több dolgot is megjósolt…
Az „új Nostradamus” már több jóslattal is előállt a közelmúltban, vonatbalesetek és vulkánkitörések, ezek jórészt meg is valósultak… Most azonban egy rémisztő állítással hívta fel magára a figyelmet, szerinte az idegen gombák milliókat fognak megölni.

Sammy Rawlinson, aki az „északkeleti Nostradamus” néven is ismert, azt állítja, hogy világűrből származó hatalmas gombák egy idegen gombát terjesztenek majd, amely milliókat ölhet meg.

Ez a gombás anyag mérgező lesz az emberre. Eléggé megbetegíthet minket, és akár vírust is okozhat
– állítja Sammy.
De a médium szerint hamarosan kiderülhet az igazság arról is, hogy valóban jártak-e a Földön idegenek. Ennek kiderítésére az amerikai kongresszus is meghallgatásokat tart. Az ügyben egyébként magyar ufókutató is megszólalt, aki azt mondta, ma már nem az a kérdés, léteznek-e a földönkívüliek, hanem az, hogy az amerikai felsővezetés mikor ismeri el a létezésüket – írta meg a Bors.
Top hírek

Borzalmas tragédia: holtan találtak rá a szenteste eltűnt tinédzserre! Megszólalt a család
Erre senki nem számított.

„A barátnőm idegenekkel csókolózik, és őrülten szórakozik a barátaival – új életet kell kezdenem”
A férfi tanácsot kér a szakértőtől, mert ezt már nem bírja.

„Ez történik, ha megcsalsz” – fiuk előtt lőtte le feleségét a férfi
Később önmagával is végezni akart.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre