
Ömlött a vér a történelmi játékokon: fejbe szúrta ellenfelét a harcos
A szörnyű baleset a gyerekek szeme láttára történt.
Felháborító esetről számolt be az Országos Mentőszolgálat: a közzétett videón az látható, amint egy személygépjármű nekihajt egy mentőautónak, összetöri, majd egyszerűen továbbhajt.
Vérlázító felvételt osztott meg Facebook-oldalán az Országos Mentőszolgálat. A mentőautó fedélzeti kamerája rögzítette azt, ahogy egy mellette haladó autó hirtelen sávot váltott, aminek következtében nekiment a másik járműnek, majd úgy haladt tovább, mintha mi sem történt volna.
Mint írták, az incidens során szerencsére senki nem sérült meg, de a mentőautó összetört, így a helyére tartalék járművet kellett szolgálatba állítani. A baleset körülményeit a rendőrség még vizsgálja.
A szörnyű baleset a gyerekek szeme láttára történt.
A tűzoltóknak semmi esélyük nem volt.
Annak idején rendőri pályára készült a férfi.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.