
Kvíz: 34 halfajta él a magyar tengerben! Te mindet felismered?
Meg tudod különböztetni a kárászt és a keszeget?
Naposabb, szárazabb idő lesz, de csak néhány napig.
Kedden napos, gomolyfelhős idő várható, továbbra is csak elvétve lehet kisebb zápor. Az északias szél élénk marad. Reggel 10, délután 23 fok körüli értékeket mérhetünk.
Szerdán a többórás napsütést kevés gomolyfelhő zavarja, kicsi az esély záporra. Az északnyugati szél néha megélénkül. Marad a 23-24 fok körüli csúcsérték.
Csütörtökön eleinte sok napsütés várható, majd nyugat felől fokozatosan megnövekszik a felhőzet, és a Dunántúlon már zápor is előfordulhat. 25 fok köré melegszik a levegő.
Pénteken erősen felhős időre van kilátás, és szórványosan valószínű zápor, zivatar. 20-27 fok között alakulhat a hőmérséklet – írja a Köpönyeg.
Meg tudod különböztetni a kárászt és a keszeget?
Elképesztő dolgot jelentett be.
Sokan küzdenek a lábukon megjelenő, pókhálószerű erekkel.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.