
Rémálommá változott a strandolás: meghalt egy idős nő a népszerű tengerparton
A helyszínre mentőhelikopter is érkezett.
Novák Katalin friss bejegyzést tett közzé.
„Istvánnal elindultunk a westminsteri apátságba III. Károly király és Kamilla királyné koronázására.
A világ minden részéről érkeztek államfők a brit fővárosba az ősi szertartásra, amelyen szent olajjal kenik fel az új uralkodót, majd a canterbury érsek a király és a királyné fejére helyezi a koronát”
– írta Novák Katalin Facebookra feltöltött bejegyzéséhez.
A helyszínre mentőhelikopter is érkezett.
Az elkövető egy rendőr életének is véget vetett.
Az orvosok eleinte figyelmen kívül hagyták a problémáját.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.