
A szörnyeteg apa a vízzel teli kádban hagyta a csecsemőt, amíg a másik szobában telefonozott
A lányát a vízben lebegve találta.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA gépen felszállás után jelentkezett a furcsa probléma. A balesetben négyen megsérültek, őket kórházba szállították.
Elképesztő jelenetek játszódtak le egy amerikai gépen a levegőben. Az utasszállítón tűz ütött ki, azonban a lángok nem a járműben keletkeztek.

Közvetlenül a felszállás után az első osztályon az egyik utas hátsó zsebében megtaláltak egy lángoló eszközt. A tisztviselők szerint a repülőgép személyzete az akkumulátort egy hőszigetelő zsákba helyezte, ezzel megakadályozva azt, hogy a tűz továbbterjedjen.
A Newarkba tartó járat a történtek után visszatért a San Diego-i nemzetközi repülőtérre, ahol az utasszállítót már a helyi tűzoltók és a mentősök fogadták.
Négy légiutas-kísérőt elővigyázatosságból kórházba szállítottak, két utast pedig a helyszínen elláttak.
A Szövetségi Légügyi Hivatal szerint tavaly 57 olyan eset történt, amely lítium akkumulátorokkal kapcsolatos a repülőgépeken.
A FAA azt ígérte, hogy kivizsgálják a repülőgépen történteket – írja az ABC News.

A lányát a vízben lebegve találta.

A volt miniszterelnök ma ünnepelte születésnapját.

Körülbelül 30 személy utazott rajta.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.