
"Tökéletes szépség!" - Demcsák Zsuzsa dögös farmerlányként hódít
Demcsák Zsuzsa mindenkit elvarázsolt.
Dolhai Attila és felesége, Viki 25 éve házasok, és ezt egy forró közös fotóval ünnepelték az Instagramon!
A színész és gyönyörű felesége a Zsámbéki Tanítóképző gólyatáborában ismerkedtek meg, majd 2000-ben összeházasodtak. Három lányuk született: Luca (20), Emma (19) és Anna (15).
Bár kapcsolatuk nem volt mindig zökkenőmentes, Attila szerint Viki türelme és megbocsátása segítette át őket a nehéz időszakokon. Most viszont, hogy lányaik már nagyobbak, újra több idő jut kettejükre.
A színész rajongással írt feleségéről a jubileumi posztban:
„25 év! Mintha csak tegnap lett volna! Köszönöm!”
A fotón Viki sárga miniruhában és magassarkúban igazi bombázóként csókolja férjét, akikkel úgy festenek, mint két tinédzser szerelmes.
Demcsák Zsuzsa mindenkit elvarázsolt.
Tilláék gyönyörű helyen vannak.
Instagram posztjában kért tanácsot a követőitől Dukai Regina.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.