
Épp csak takarja valami Gáspár Evelin dekoltázsát – Forró fotó
Szexi ruciban mutatta meg bájait Gáspár Evelin.
Le sem tagadhatná mennyire szerelmes kislányába a séf, Rácz Jenő.
Rácz-Gyuricza Dóra felnéz a férje tehetségére és szorgalmára, a sztárséf, Rácz Jenő pedig imádja felesége minden porcikáját, kedves mosolyát. A negyedik házassági évfordulójuk július végén lesz. Náluk boldogabb pár nincs a hazai sztárvilágban!
Ám az életük mégis akkor lett tökéletesen egész, amikor megérkezett a kislányuk Kamilla. A sztárséf azóta is rajongással, imádattal szereti Kamillát, akiért valószínűleg bármit képes lenne megtenni. Nem is csoda, az apukák mindig elfogultsággal vannak a lányaik iránt. A minap Rácz-Gyuricza Dóra osztott meg egy édes felvételt arról, miként játszik a sztárséf és kislánya. Kamilla újongva engedte az apukájának, hogy úgy emelgesse mint valami tollpihét. Jenő pedig erőt és fáradtságot nem kimélve reptette a magasba kislányát.
„Meg kell őket zabálni” – írta édes videójához Rácz-Gyuricza Dóra.
Szexi ruciban mutatta meg bájait Gáspár Evelin.
Meglepő, mennyi mindent elrejthet egy kép.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre