
Ő a legdögösebb 60 feletti nő: Elizabeth Hurley mindenkit elkápráztatott
Elizabeth Hurley mélyen kivágott ruhában jelent meg egy eseményen.
Az énekesnő nem sokkal a tűz előtt hagyta el a hotelt.
Szombat délelőtt kigyulladt a visegrádi Hotel Silvanus épülete, a szálloda negyedik emeletén, valamint a tetőtérben keletkeztek a lángok. Mintegy 230 embert menekítettek ki, az igazgató elmondása szerint elektromos hiba okozta a tragédiát. Egyelőre nem tudják, mikor tud újra üzemelni a hotel.
Tóth Gabi a közösségi oldalán árulta el, négy napja szerelmével töltöttek el egy éjszakát a szállodában, mely sokak kedvence. Mint kiderült, nővére, Vera születésnapját tartották ott - vette észre a Ripost.
Sok munkával teli hetekben, elszökni egy napra veled
- írta közösségi oldalán Gabi a képhez, melyen szerelmével, Papp Máté Bencével látható.
Elizabeth Hurley mélyen kivágott ruhában jelent meg egy eseményen.
A konditeremben is dúl köztük a szerelem.
Már nem az a cuki kisfiú, aki egykor volt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.